Reference

Reference

ABB je přední světovou společností působící v oblasti energetiky a automatizace s 6 výrobními závody v Praze, Brně, Ostravě, Trutnově a Jablonci.
Společnost BBH Tschuiya má dlouholeté praktické zkušenosti umožňují nabízet služby při výrobě transparentních číselníků, kovových a plastových štítků, rolových a archových samolepících etiket.
FOXCONN CZ je leaderem v poskytování kompletních řešení v oblasti IT a produkci spotřební elektroniky až po výrobu součástek pro komunikační a elektronická zařízení.
HESTEGO je moderní strojírenská firma specializující se na zpracování plechů. Je jedním z největších producentů ve své oblasti a spolehlivým partnerem ve strojírenském, elektrotechnickém, ropném a dopravním průmyslu v Česku i zahraničí.
Společnost IDEAL CENTER, s.r.o. se orientuje na strojařskou výrobu a povrchovou úpravu kovů práškovým lakováním.
Společnost KOVAL SYSTEMS se vyskytuje na celém trhu Evropy s portfoliem výrobků ve státních finančních institucích, skladech, archívech, knihovnách a muzeích.
KSK Precise Motion, a.s. jsou výrobcem kuličkových šroubů s dlouholetou tradicí se sídlem v Kuřimi.
SANTAL je česká výrobní a obchodní společnost zabývající se výrobou školního nábytku, vybavením pro interiéry kanceláří, veřejných budov, ubytovacích zařízení, i soukromých objektů.
Společnost SMC Industrial Automation CZ je globálním lídrem trhu v oblasti průmyslové automatizace s pneumatickými a elektrickými systémy.
Skupina TECHO patří k předním evropským výrobcům a dodavatelům kancelářského nábytku.